Search
Close this search box.

Wykorzystanie kuponów mobilnych do pomiaru skuteczności działań reklamowych

Kupony savi mogą być wykorzystywane do śledzenia konwersji, zapewniając markom dokładny obraz tego, ilu użytkowników faktycznie dokonuje zakupu lub podejmuje pożądane działania. Jest to szczególnie przydatne w przypadku kampanii w sklepach, w których użytkownicy są zachęcani do odwiedzenia fizycznych sklepów firmy. Dzięki kuponom mobilnym sprzedawcy detaliczni mogą dokładnie wiedzieć, ilu użytkowników odwiedza ich sklepy, zapewniając precyzyjne wskazanie wpływu kampanii reklamowej.

Nauka o promocjach i rabatach. Dlaczego tak bardzo je kochamy?

Dzięki ponad 50-letniemu doświadczeniu w branży, savi jest synonimem kuponów, przetwarzając każdego roku sprzedaż kuponów o wartości milionów euro. Postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej temu, co sprawia, że kupony są tak popularne i poprosiliśmy wiodącego psychologa handlowego, Phillipa Adcocka, o wyjaśnienie ich potężnego wpływu na zachowania kupujących.

Zbuduj przewagę konkurencyjną i lojalność kupujących dzięki cashbackowi

Paul Bainsford, dyrektor generalny IPA, powiedział: “W miarę jak kryzys związany z kosztami utrzymania staje się coraz bardziej odczuwalny, konsumenci nadal oczekują od marek, że będą utrzymywać uczciwe ceny. Marki muszą upewnić się, że odpowiednio dostosowują swoje strategie cenowe i marketingowe…”. Kluczowe spostrzeżenia z ankiety, w której zapytano 2000 dorosłych osób, co najbardziej chcieliby, aby […]